Sala slots ponte san giovanni

rulete

eSports spēles izstrādātājs Valve Corporation saka, ka tā vairs atļauju, trešo personu azartspēļu vietas, lai izmantotu tās Tvaika tirgū sala slots ponte san giovanni. Paziņojumā publicētajam Tvaika vietnē trešdien, Valve Ēriks Džonsons rakstīja, ka, izmantojot eSports marketplace ", lai palaistu azartspēļu bizness nav atļauts ar mūsu API, ne mūsu lietotāju līgumiem." Džonsons teica, Vārstu, izstrādātāji aiz spēles, piemēram, CounterStrike; Pasaules Aizskarošu (CS:GO) varētu "sākt sūtīt paziņojumus uz šīm vietām, pieprasot viņi pārtrauc darbību caur Steam, un tālāk rīkoties kā nepieciešams." Johnson brīdināja spēlētājiem "izskatīt šo informāciju, kā viņi vada savu spēli krājumu un tirdzniecības aktivitāte." Džonsons uzsvēra, ka Vārsts bija "nē biznesa attiecības" ar šo trešo pušu azartspēļu vietas un tā bija "nekad nav saņēmis nekādus ienākumus no viņiem." Johnson atzīmēja, ka Tvaiks "nav sistēma, pagrieziena spēles priekšmetus reālās pasaules valūta." To, ka pēdējā daļa ir taisnība, bet reālās pasaules valūtas pozīciju plūsmas sistēmā, un Vārstu ņem samazināt pārdošanas virtuālās preces, ko pārdod, izmantojot Tvaika, padarot to par nozīmīgu ieguldījumu Valve apakšējā rindā četri vēji south bend poker.

Vārsts bija hit ar klases darbības prāva pēdējā mēneša spēlētājs, kurš apsūdzēts uzņēmums, lai veicinātu izaugsmi "nelegālo interneta azartspēļu uzņēmumi", piemēram, ādas derību vietnes, kurā spēlētāji izdara likmes uz rezultātu eSports spēles, izmantojot virtuālo spēli preces kā valūtu. Citas vietnes, kas veic ādas derību, lai tās loģisks secinājums, kas ļauj spēlētājiem spēlēt ar reālu naudu par izlases saturu ādā "laupīt kastes'. Viena no šīm vietām, CS:GO Loto, nesen tika embroiled skandāls pēc tam, kad tika atklāts, ka divas tautas eSports spēlētāji, kuri shilled par vietni YouTube video, kas faktiski pieder CS:GO Loto četri vēji south bend. Pāris ir jau kopš pievienota klases darbības prāva pret Vārstu rulete.

Tur ir acīmredzamas paralēles starp Vārsta stāvoklis, kā arī ikdienas fantāzija sporta dalībniekiem četri vēji south bend pokera istaba tālruņa numuru. Abi bija laimīgi gūtu labumu – kaut netieši, jo Valve gadījumā – par azartspēļu darbību, apšaubāmas likumības līdz skandāls izcēlās. Tas vēl ir jānoskaidro, vai Vārsts ir mēģinājums bojājumu kontroles piedāvās to jebkuram aizsardzību no pieļāvuma politiķi, kuri ir, iespējams, starta savu sašutumu mašīnas, kā mēs runājam augsta limit kazino slots uzvar. Iegūt jaunāko azartspēļu jaunumi no Calvin Ayre augstas ragu likme metamo kauliņu.