Kā jūs varat teikt

kā jūs varat teikt

Sportech ir ieguvuši kolēģiem tiešsaistes operatoriem un pakalpojumu sniedzējiem Datu Tote Ierobežots kā jūs varat teikt.

Pabeidzot šo darījumu, kas ir vērts sākotnējo atlīdzību £3.1 m, Sportech būs tikai nodrošināt derību pakalpojumus 41 no 43 kurts dziesmas apvienotajā KARALISTĒ un Īrijā azartspēļu laimesti. Vēl atlikto maksājumu līdz £1m būs jāmaksā, ja Datu Tote atbilst noteiktiem kopējo palielinājumu darbības mērķus, starp pabeigšanas datumu un gada 30 spāņu.
jūnijs 2016 kā jūs varat teikt. Iegādes redzēsiet Datu Tote turpināt veidot uz to pamata biznesu, vienlaikus turpinot attīstīt Sportech Eiropas tote sacīkšu apritē azartspēļu spāņu. Datu Velosipēda VADĪTĀJS un īpašnieks Edvīns Osborne turpinās savu lomu, vienlaikus arī uzņemoties atbildību Sportech Eiropas tote sacīkšu darījumu, ziņot Sportech Sacīkšu direktors Andrejs Gaughan. Sportech IZPILDDIREKTORS Ian g kā pateikt " atvērt spēļu spāņu. Penrose teica: "esmu gandarīta, ka Sportech ir ieguvis ļoti inovatīva organizācija ar talantīgs vadības komanda un plašu, Eiropas klientu bāze kā jūs varat teikt.
"Šis papildu bizness būs stiprināt un paplašināt mūsu globālo darbību un paplašināt mūsu izplatību Eiropā." pasta slots spāņu.