Spēļu igrice vockice za igranje

slots east st louis

Neatkarīgu LIELBRITĀNIJĀ reģistrēta labdarības organizācija, Jauni Spēlmaņi Izglītības Trust (YGAM), ir nesenais saņēmējs £12,680 ASV dolāru (17,303) ziedojumu no Microgaming PlayItForward, programmatūras izstrādes uzņēmuma KSA iniciatīvu.
Microgaming ziedojumu, kas palīdzēs augt YGAM ir akreditētā izglītības programma, kas koncentrējas uz izglītojot cilvēkus par sociālo azartspēļu un kaitējumu, kas saistīts ar azartspēlēm jauniešu vidū, lai Menas salā, kur tā plāno sadarboties ar vietējo pašvaldību un skolām, lai iepazīstinātu ar saviem esošo Vilcienu Treneris, semināri. Uzmanību vairāki semināri, kuros būs, lai palīdzētu jauniešiem attīstīt digitālo elastīgumu un papildus skolotāji mērķis būs sabiedrības brīvprātīgajiem un jaunatnes darbinieki spēļu igrice vockice za igranje. Microgaming būs arī sadarboties ar YGAM komanda, lai palīdzētu piegādāt pasūtītas akreditētas apmācību, kas balstīta uz spēlētāju aizsardzību laika nišām. Papildus Apvienotās Karalistes labdarības organizācija, ir pēdējos trīs gadus uzrāda semināri visā Nīderlandē, Gibraltārs un Malta, saskaņā ar paziņojumu presei chesapeake beach md. Vadītājs Atbilstību Microgaming, Kimberly Plaša, teica, ka, veicinot atbildīgu spēlēšanu un nodrošinot vietējās kopienas atbalsts ir "ļoti svarīgi", lai sabiedrība, tāpēc, ka viņi", protams, vēlas, lai atbalstītu YGAM, attiecinot tās akreditētās programmas, lai Menas salā." Plaša paskaidroja, "Mums ir ļoti iespaidu ar labdarības panākumus celtniecības programmu, kas vērsts uz izpratni un izturību pret azartspēļu radīto kaitējumu, un mēs ceram, lai atbalstītu tos, nodrošinot nepieciešamo apmācību semināri par sala" slots east st louis.

Savukārt, YGAM Izpilddirektors, Lee vītoli, teica, ka gan UK labdarības un Microgaming ir "ieinteresēts", lai kopā strādātu un projekts "piedāvā lielisku iespēju veikt mūsu izglītības programmas, Menas sala, tajā pašā laikā darbs ar Microgaming, lai īstenotu mūsu akreditēta un autentiski mācību." Vītoli piebilda, ka tās ir "ļoti pateicīgi," par dāvinājumu no Microgaming PlayItForward ", kā mēs uzskatām, ņemot mūsu programmas, lai Menas salu ļaus mums sadarboties ar citu profesionālo (mācību) auditoriju un iegūt vērtīgu atgriezenisko saiti par nozīmi un izglītības saturu." nišas tumšajā dvēseles 2.