Pārdošanas poker mikroshēmas santiago

astoņstūra

Las Vegas vietējie, kuri atrodas izvēlieties Caesars Atlīdzību līmenis var saņemt bezmaksas autostāvvieta divus mēnešus.
Caesars Entertainment Corp pārdošanas poker mikroshēmas santiago. " piektdien paziņoja, ka zelta līmeņa atlīdzības dalībnieki var uzlabot ar platīna līmeņa uz ierobežotu laiku, "svinības brīvdienu sezonu." Šo jauninājumu ietilpst bezmaksas autostāvvieta pie visiem Caesars' Las Vegas kūrortiem, diskontētās telpas, iespēja pārsūtīt atlīdzību kredītus un citus labumus pārdošanas nodaļas apkārtnē kazino salta. Viesiem ir spēja uzlabot starp tagad un Decembrī pārdošanas pokera galda. Jauninājums būs spēkā no Dec astoņstūra. No 1 līdz Jan. nākamajā gadā vārdi ir veidoti no burtiem.

Caesars atlīdzības locekļi var saņemt arī "a 2X Atlīdzību Kredīta Reizinātājs," no šā brīža līdz Dec rulete. 31 apmeklējot jebkuru lasvegasā Caesars Atlīdzību Centra galda, un uzrādot derīgu Nevada vadītāja apliecība vārdi. Pavairošanas tiks pievienota kontu, vai pēc tam, kad Jan kas izgatavoti no burtiem poker.