Ko dievs saka par azartspēlēm

ministru slots nav depozīta bonusu kodi

Affilka ar SoftSwiss ļauj iGaming operatoriem, lai izveidotu efektīvas un uzticamas attiecības ar saviem affiliate partneriem, iegādāties jaunus spēlētājus, un augt ieņēmumi. Affilka ar SoftSwiss ir satraukti paziņot, oficiālā atklāšana zīmola interneta vietnē ko dievs saka par azartspēlēm. Apmeklējiet mūsu jaunajā mājas lapā un pieredze tagad par sevi!".
Vairāk nekā tikai pāris gadu ekspluatācijas iGaming, Affilka ir garnered universāls, klientu portfelis, sniedzot savus pakalpojumus gandrīz 100 klientiem. Anastasija Borovaya, Affilka Līdzekļa Īpašnieks ir SoftSwiss, komentēja: "Mēs esam par cloud nine būt paziņoja uzsākt mūsu pašu tīmekļa vietni, lai Affilka!" "Jaunā tīmekļa vietne ietvers visu, kas jums jāzina par mūsu inovatīvo produktu plus kalpo kā centrs par ekspertu materiālus par filiāli tirdzniecības un iGaming rūpniecība kopumā ko dievs saka par azartspēlēm. Nāk no tās mātes zīmolu, SoftSwiss, Affilka komanda lepojas zināšanas par 10+ gadus iGaming nozarē ministru slots casino bonusa kodu.
Affiliate mārketinga risinājumu oficiāli sāka darboties saskaņā ar Affilka zīmolu novembrī 2020. gadam ministru slots nav depozīta bonusu kodi. gadā tā pārtapusi par stand-alone produkts ministru slots bezmaksas griezienus un bez depozīta. Affilka ir ļoti elastīgas un pielāgojamas, piedāvājot plašu funkciju klāstu, tostarp iebūvēts maksājumu apstrādes, kā arī elastīgu komisija konstruktors (CPA, RevShare, hybrid (Hibrīds). Komisija plāno arī var pasūtījuma pielāgoti, izmantojot vairākas kvalifikācijas un parametrus, lai noteiktu atlīdzību ziņā.Šī platforma ir arī ļoti lepna par savu plašu S2S postbacks, kas ļauj uzskaitīt datus par dažāda veida notikumi, tostarp spēlētāju reģistrāciju, pirmo depozītu, jebkuru noguldījumu, spēlētājs kvalifikācijas, pre-kvalifikācija, un diskvalifikācija, kā arī neto spēļu ieņēmumi.