Maleta de poker 1000 fichas važi

azartspēļu licences augļu mašīnas

Divi sludinājumi iesūtīts Instragram ar Peļņu Akumulators, ir uzskatāma par bezatbildīgu un aizliegtas Reklāmas Standartu pārvalde (ASA).
Peļņas Akumulators, kas ir maksas pakalpojums, kas nodrošina tās locekļiem ar informāciju par reklāmas piedāvājumus un vada viņus uz īpašu likmes nolūkā saskaņotas likmes maleta de poker 1000 fichas važi. Pirmā reklāma featured tekstu "KOLOSĀLS WIN 2,380.50" kopā ar parakstu "Absolūti pārsteidzošs uzvarēt vienu no mūsu locekļiem, 12 minūtes atpakaļ."Pēc hashtags ir#makemoney #ienākumu #makemoneyfromhome #extraincome #studentu #sahm #extramoney."Otrajā aizliegtas reklāmas, Peļņu Akumulators ievietojis pārskatu, kurā teikts: "viena mēneša laikā man ir izgājušas no personas, kas cīnās, lai paliktu virs ūdens, kas ir, neuztraucoties par to, tehniskā apskate, rēķinus utt, lai pilnībā flipping savu finansiālo stāvokli."Nevar esam ieguvuši uz šo pozīciju bez mača likmes, un bez virzības Peļņas Akumulatoru."Sūdzības iesniedzējs uzskatīja, ka reklāmas ieteica saskaņota derības varētu būt veids, lai sasniegtu finansiālo drošību vīriešu dziedātāja ar azartspēlēm problēmu.

Lai gan ASA atzīts Peļņas Akumulators, kas pats par sevi nebija azartspēļu kompānija, tā noslēdza pakalpojuma mērķis bija veicināt azartspēļu azartspēļu licences izmaksas dienvidāfrika. Ar šo prātā, ASA lēmusi, ka reklāma nedrīkst būt atkal to pašreizējā formā un paziņoja, Peļņu, Akumulators, nevis, lai norādītu, saskaņota derības varētu būt risinājums, lai finanšu problēmas. azartspēļu licences augļu mašīnas.