Jackpot jokdaris 50k spēļu pārskats

jackpot jokdaris savvaļas iedunkāt spēļu pārskats

Amerikāņu spēļu mašīnas un sistēmas novators Zinātnes Spēles Corporation ir paziņojusi, ka Barry Cottle (attēlā) ir iecelts, lai pārņemtu no Kevin Sheehan kā tās Prezidents un Izpilddirektors.
Las Vegas-pamatojoties Zinātnes Spēles Corporation atklāja, ka Cottle šobrīd kalpo kā izpilddirektoram, lai tās SG Interaktīvās meitasuzņēmums, un ir plānots veikt līdz viņa jauno amatu, sākot ar pirmo dienu jūnijā ar Sheehan paliek padomdevēja loma. Zinātniskās Spēles Corporation sīki, ka Cottle jau iepriekš ieņēma vadošus amatus ar Deluxe Izklaides Pakalpojumu Grupa, Elektroniskās Mākslas Iekļauts, Palmu Skaitļošanas Iekļauts, Zynga Incorporated un Walt Disney Company un pievienojās tās rindās augusts 2015 vadīt savu SG Interaktīvās bažas.
Saskaņā ar viņa sniegumu, tā norādīja, ka viņš palīdzēja pakļautais, lai dubultā ieņēmumu pieaugumu, kamēr tās līdere janvārī iegāde iGaming novators NYX Spēļu Group Limited jackpot jokdaris 50k spēļu pārskats. Cottle aprakstīta inovāciju kā "stūrakmeni" Zinātnes Spēles Corporation "stratēģiju un atzina, ka uzņēmums turpinās nerimstoši meklē lielāku efektivitāti un spēju pielāgoties visām mūsu biznesa vienības un platformas" pūles, lai padarītu visvairāk "jaunu un augošu tirgu".

"Zinātnes Spēles Corporation zināšanas un aizraušanās inovācijas ir nenovērtējams ieguvums, jo mēs turpinām veidot progresīvu tehnoloģiju, lai uzlabotu spēlētāju pieredze gan mazumtirdzniecības, gan digitālas platformas," lasīt trešdiena, deklarācija (pdf) no Cottle jackpot jokdaris 50000 bezmaksas slots. Pirms pastiprināšanu leju, Sheehan norādīja, ka viņš ir "lepns par to, ko mēs esam paveikuši pēdējo divu gadu laikā," pamatojoties uz Zinātnisko Spēles Corporation ir "stiprākas nekā jebkad, un pieaug visās mūsu šķelšanās' jackpot inferno slot machine online. Viņš aprakstīja Cottle kā "lielais partneris", pirms deklarēt, ka viņš tagad cer uz "atbalstīt viņa centienus radīt Zinātnisko Spēles Corporation uz digitālo nākotni" jackpot jokdaris savvaļas iedunkāt spēļu pārskats. "Iegādājoties NYX [Gaming Group Limited] un straujo visa mūsu interaktīvo biznesa, Zinātnes Spēles Corporation ir gatavs vadīt arī nākotnē, jo visu spēļu industrijas pāreju uz jaunām digitālajām un mobilajām platformām," lasīt izziņu no Sheehan. Papildus Cottle veicināšanas, Zinātnes Spēles Corporation sīki, ka tas ir nolīga Tim Bucher kalpot kā savu jauno Executive Vice-Prezidents un Galvenais Produkts Amatpersona.
Tā paziņoja, ka veterāns programmatūras uzņēmējs iepriekš tika Patērētāju Risinājumi Grupas galvenais Vadītājs un Vecākais Viceprezidents datu uzglabāšanas firma Seagate Technology un tur pārsniedz 40 patentu, iesaistot jomās, piemēram, dators, procesors un interfeisu dizaina līdzās multimediju un grafikas tehnoloģijas. kā nokļūt siltuma maksas kazino heist.