Ko darīt

ko darīt

Jauniešu Brit uzkrāto tuvu $770,000 sešu veids, kā Pasaules Čempionātā Online Poker (WCOOP) karbonāde gada septembrī, un viņš tagad pagājis, un piebilda, Aussie Millions pusē notikumu, lai viņa CV ko darīt. Iegūt jaunāko azartspēļu jaunumi no Calvin Ayre jums ir nepieciešams.
Wolters bija priekšā ar [Kā] [4d]; Spadavecchia tur [Qh] [3h] un karaliene par kritiens deva Austrālijas savu pirmo titulu kādas piezīme lai sāktu dimanta kazino heist. Bijušais deputāts no PokerStars Komandas Pro tika likvidēta trīs-way all-in, kas redzēja Rudd savukārt trips aces, turot [Ah] [2s], lai elkoņa Guillen un viņa [Js] [9h] no konkursa, un kroplis Harada ko darīt. Pēc tam Brits saņēmu to ar vareno [8.c] [2d], flopped astoņas, rivered divnieks, un tas bija pietiekami, lai izlietne [Kh] [9d] viņa pretinieks ja jūs nodot automāts. gada Aussie Millions ir sākusies ar Vic Spadavecchia un Daniels Rudd, ņemot apbalvojumus pirmo divu notikumiem.2015 ko darīt.
Daniels Rudd Uzvar Event #2: $1,150 NLHE Shotclock Shootoutpoker kāds, kurš reti spēlē turnīros Daniels Rudd sāk darīt mazliet nosaukums pats par turnīra skatuves jums ir nepieciešams. Zvaigzne atrakcija bija Andrejs Hinrichsen lai uzvarētu pokera.