Nuts pokera līgas vērtību

baltās svītras black jack deivijs

Sporta derību tech sniedzējs CG Tehnoloģijās ir iesūdzēt ikdienas fantāzijas sporta operatori DraftKings un FanDuel, apgalvojot, ka uzņēmēji tiek pārkāptas tiesības uz vairākiem CG Tehnoloģiju patentu nuts pokera līgas vērtību. Pagājušajā nedēļā, CG Tehnoloģiju (bijušās Cantor Spēļu) iesniegt atsevišķas sūdzības Nevada Rajona Tiesā pret DFS operatoriem, apsūdzot tos pārkāpt septiņi patenti pieder CG Tech. Iegūt jaunāko azartspēļu jaunumi no Calvin Ayre nuts pokera līgas apgrozījums. Līdzīgs pasākums Senātā ir skaidrs, vismaz vienu lietu šķērslis, pirms pilns Senāta saņem iespēju balsot jā vai nē.
Nespēja skaidri atļaut DFS paver iespēju, ka valsts ģenerālprokurora birojs varētu veikt labu par neskaidriem draudiem uzsākt tiesvedību pret DFS operatoriem. Uzvalki norāda, ka CG Tehnoloģiju nosūtīts pārtraukt un atturēties vēstules DFS operatori tālajā 2014. Tikmēr, Maryland likumdevēji izvēlējās nepieņemt DFS tiesību aktiem pirms to pašreizējā sesija beidzās pirmdienas vakarā savvaļas dzīves automāts. gada jūlijā baltās svītras black jack deivijs.

Uzvalki sarakstu divus co-prasītāju; Nevada-pamatojoties Interaktīvas Spēles, LLC un LIELBRITĀNIJAS balstītas Interaktīvas Spēles, Ltd. CG Tehnoloģijas, kas nodrošina klātienes un tiešsaistes totalizatorā tehnoloģiju astoņus Las Vegas kazino, saka DFS uzņēmēji, pārkāpjot patentu, kas attiecas uz pārvades identifikācijas kodu un spēles vadības signālu procesors, kas ļauj vietas, lai veiktu visu veidu nepieciešamos uzdevumus, tostarp nosakot spēlētājiem, uzskaites rezultātiem, un radot lietotājs maksā ieraksti un cita informācija.