Kā ir poker face

ir akciju tirgus paaugstināts azartspēļu

Tātad pirmais jautājums, kas mums ir, ja visas šīs derības ir gatavojas iet uz anyway, mēs būtu jāspēj uzraudzīt to." Sudraba nostāju par sporta derību ir labi pazīstams kopš pagājušā gada, un tika iemesta sabiedrības uzmanības centrā, kad viņš publicēja laikrakstā " The New York Times par šo tēmu novembrī. NBA ir līdzīga ekskluzīvas nodarbojas ar FanDuel, lielākais no ikdienas fantāzijas sporta vietām. kā ir poker face.

Mēs visi zinām, kā fani, ja jums ir, pat kā džentlmeņu bet vai $5 likmi ar savu draugu uz spēli, pēkšņi esat daudz vairāk ieinteresēts." Sudraba lūdza šova saimniekiem, vai viņš bija runājis ar citiem sporta komisāru par viņa viedokli par azartspēlēm kā ir laba pokera seja. "Daži bija," Ko tu dari?'" Sudraba teica ir akciju tirgus uzskatītas par azartspēlēm. MLB ir arī paplašinājis savu partnerību ar DraftKings, populāru ikdienas fantāzijas sporta vietne, kas piedāvā to, kas ir būtībā juridisko formu azartspēļu (lai gan dalībnieki nav, bet tieši par spēlēm, nevis vērtēšanas punkti pamatojoties uz darbības atsevišķu spēlētāju) ir akciju tirgus paaugstināts azartspēļu.
NBA Komisārs Adam Silver ir padarījusi to skaidrs, ka viņš domā, ka ir pienācis laiks savas līgas, lai mainītu tās melodija par sporta derību, aicinot prakse ir legalizēta, un, pats galvenais, regulēta visā Amerikas savienotās Valstis. "Citi bija," Let 's pētījumu, tas, šķiet, piemēram, interesantu ideju.' Un, ka nav tā, ka mēs vienmēr tur, veicināt sporta derību, bet jaunākās aplēses ir, ka ir kaut kur starp $300 līdz $400 miljardus gadu, kas ir derības par sporta veidiem šajā valstī." Sudraba veikts brīdī viņš ir izteikts pirms, ka, ja azartspēles ir tā notiks jebkurā gadījumā, tas būtu daudz labāk par sporta līgām, ja tas notiek regulētā vidē. Viņš teica, ka ir gadījumā, Eiropā, kurā futbola un basketbola ir daži jautājumi, ar juridisko sporta derību, tāpēc, ka to var kontrolēt ir akciju tirgus azartspēļu. Sudraba paplašināts šīs domas pirmdien, kad viņš runāja par tēmu, bet intervēti par Boom & Kartona liecina, sporta runāt radio programmu WFAN Ņujorkā.
"Kongresam būtu pieņemt federālo sistēmu, kas ļauj dalībvalstīm atļaut derības par profesionālā sporta, stingri ievērojot normatīvās prasības un tehnoloģiskās drošības pasākumi," Sudraba rakstīja, ka gabals. Viņš apstiprināja, ka viņš bija, un teica, ka ir "virkne reakciju" no viņa kolēģiem komisāriem ir biržas azartspēļu.