Kas trenažieri ir augstākās texas hold ' em

laimīgs 88 automāts big win

dienā, ka sesija bija pārāk vēlu kas trenažieri ir augstākās texas hold ' em. Ja vēlētāji un likumdevēji apstiprina, ka likumprojekts tiks atļaut balsot grozīt valsts konstitūciju un atļaut paplašināts spēļu līdz septiņiem vietās visā Kentucky.

Tomēr šogad Beshear un Thayer ir teica, ka viņi tic, ka tur ir daudz laika pa kreisi, lai likumdevēji uzsākt grozījumu. Bet fakts, ka Beshear rēķinus ir slikts sasniegumi ir neizbēgama, ar vismaz deviņu rēķinus, pretējā likumdošanas sesijas pēdējo 11 gadu laikā laimīgs 88 automāts jackpot.
Tomēr likumprojektu, kas ļautu līdz 12 kazino, neizdevās pēc tam, kad Māja likumdevēji samazināts līdz deviņām laimīgs 88 poker mašīnas pārdošanai. Beshear paziņoja par savu grozījumus, kas, Kurjeru Vēstnesis ziņojumi, "ierosina, ja ieņēmumi varētu būt iztērēti, bet nav tas vajadzīgs" laimīgs 88 automāts big win. Grozījums pati var apskatīt šeit. Sabiedrības aptaujā šajā Kentuki štatā ir pierādījusi, atbalstu, lai paplašinātu azartspēļu šogad laimīgs 88 spēļu automātu tirdzniecība. Saskaņā ar ziņojumu, šī informācija tiks risināti ar turpmākiem tiesību aktiem, ja grozījums tiek pieņemts izredzes pēršana māja nūju.