Labāko pokera vietnes

labāko pokera vietnes par satelītiem

AK spēļu ķēdes Buzz Bingo būs pavisam tuvu 26 vietās visā valstī, jo finanšu spiediens, kā rezultātā COVID-19 labāko pokera vietnes.
Liekot 573 darba vietu riska Notingema-pamatojoties bingo uzņēmums teica paziņojumu, ka tā bija nolēmusi iet uz priekšu ar slēgšanu sakarā ar "ilgtspējīgs darba vidi, lai tuvākajā nākotnē" turnīri. Atlikušo 91 zāles turpinās tirdzniecību no 6. augustā, par valdības pakāpeniski atsākot ekonomiku, ar Buzz Bingo tiešsaistes bizness turpina tirdzniecību, kā parasti. Saskaņā ar Buzz Bingo VADĪTĀJS Kriss Matthews, plānotās restrukturizācijas nodrošinās to, ka pārējie klubi var efektīvi pielāgoties jauniem veselības un drošības protokoliem, kā arī prognozēto samazināšanos klientu apjoma."Pēc rūpīgi izvērtēt mūsu iespējas, ierosinātās Uzņēmuma Brīvprātīga Vienošanās (CVA) būs pārstrukturēt mūsu privātpersonu portfelī, lai nodrošinātu, mums ir labi novietota, lai atgrieztos uz izaugsmes ceļa, pielāgojoties notiekošajām pārmaiņām vidē, kā mēs sāktu atsākt lielākā daļa no mūsu klubiem," teica Matthews.
Paziņojums ir daļa no vairākiem nosacījumiem, kas veikts ar kreditoriem, kā daļu no tās CVA pūles, lai nodrošinātu ilgtermiņa darbību labāko pokera vietnes par reālu naudu asv. Buzz Bingo, kas nodarbina aptuveni 3,400 cilvēku, slēgtas visas tās vietas, uz gada 21 labāko pokera vietnes par satelītiem.

Marta dēļ valdība pilnvaroja slēgts, un furloughed vairākumu darbinieku. blue chip casino bonusi pieteikšanās.