Spēlēt pokeru tiešsaistē bez maksas un bez naudas

spēlēt poker online bezmaksas senza registrazione

AK tiešsaistes azartspēļu milzu Bet365 ir ieguvis daļēju uzvaru savā notiekošo meklējumos, lai aizsargātu savu zīmolu identitāte Eiropas Savienības dalībvalstīs. Ceturtdien, ES Vispārējās Tiesas (EGC) izdeva lēmumu par Bet365 ir izaicinājums iepriekšējo nolēmumu, kas atteicās ietvert preču zīmes aizsardzības likumi, uz Bet365 zīmolu, jo terminu " bet " un " 365 " tika uzskatīts par nepietiekamu, lai iegūtu "atšķirtspēja." 2007 spēlēt pokeru tiešsaistē bez maksas un bez naudas.
gadā, Bet365 piemēro preču zīme tās nosaukumu ES, bet eksaminētāju šo pieteikumu noraidīja, apgalvojot, " bet "ir vispārējs termins, un" 365 " tikai piemēro ar dienu skaitu gadā spēlēt pokeru tiešsaistē bez maksas. Bet365 apstrīdēt šo lēmumu, sakot, ka tā ir ļoti populārs zīmols bija guvusi pietiekamu asociācijas prātos ES punters, lai garantētu preču zīmes aizsardzību.2008. gadā, eksaminētājs ir atzinusi, ka Bet365 bija punkts.
Pēc tam, 2013 bez reģistrācijas.. gadā, individuālu nosaukumu Robert Hansen iesniegts, lai ir Bet365 ir preču zīmi atzīt par spēkā neesošu, pamatojoties uz Hansens ir vēlme, lai preču zīmi savu 'b365" zīmolu spēlēt poker online bezmaksas senza registrazione.

Bet365 veiksmīgi bloķēti hansena darbs, bet 2016 co. gadā, Piektais Apelācijas ES Intelektuālā Īpašuma Biroja (EUIPO) apstiprināja hansena apelāciju, apgalvojot, ka Bet365 bija izdevies pierādīt, ka tā zīmols "bija ieguvusi atšķirtspēju, izmantojot." Bet365 pārsūdzēt šo lēmumu EGC lai znaczy slots karty pamieci.

Ceturtdien, EGC atcēla EUIPO nolēmumu, sakot, EUIPO nebija, lai pamatotu savu lēmumu, un ka Bet365 ir pamats atcelt, bija "pamatots." Bet EGC nostājusies Bet365 par tiesībām uz preču zīmi, zīmolu, saskaņā ar EUIPO Klasē 41 'sniegšanu derības, azartspēles un spēļu pakalpojumi" sadaļā, EGC noraidīja Bet365 pieteikumi par preču zīmēm saskaņā ar sešām citām Klasēm, ieskaitot datorprogrammas, finanšu pakalpojumi, reklāmas un sadarbības tīklu veidošana co. Iegūt jaunāko azartspēļu jaunumi no Calvin Ayre lai znaczy poker face.