Varbūtība laimēt spēļu automāts

bet izvēles

Lindsay Slader, priekšsēdētāja vietnieks un regulējošo lietu par GeoComply, parādīja komiteja, reālā laika karte, Ņujorka un ņūdžersija varbūtība laimēt spēļu automāts. Rakstveida liecību, kas iesniegti komitejai trešdiena, David O ' Rourke, CEO un priekšsēdētājs New York Racing Asociācija, touted viņa uzņēmuma vēsturi, kas strādā ar valsts amatpersonām, lai pārvaldītu vairāk nekā $2 miljardiem likmes pēdējā gada laikā rulete et dzelzceļa pour portail coulissant.

"Ieskaitot sacīkšu trases ietvaros sporta derību sistēmu, tomēr iesniegs labāko iespēju mūsdienu atmiņas augt sporta, paplašināt ekonomisko ietekmi un radītu darbavietas visā valstī." Likumdevēji arī dzirdējis no pārstāvjiem Valsts Futbola Līgā, un valsts ir trīs komandas, kas kopīgā vēstulē veicināt valsts, lai saglabātu sporta derību tikai uz tiem, 21 rulete pat iespēja. Kā viņa liecināja, likumdevēji varētu redzēt cilvēkus, New York City, un pat upstate izmēģināt, neveiksmīgi, lai piekļūtu ņūdžersijas sporta totalizators bet izvēles.
Heller, un Buffalo Rēķinus, General Counsel Gregg G rulete et dzelzceļa porte coulissante. un vecāki rulete et dzelzceļa pour porte coulissante. "Un, manuprāt, kā optimists, es uzskatu, ka mēs varam darīt šajā gadā." Nesen, pāris mēnešus atpakaļ, New York Gov Andrew Cuomo pauda opozīcijas mobilās sporta derību, nosaucot to par antikonstitucionālu ir nišas. Ar pārskata periodu, kas beidzas vēlāk šajā mēnesī, tas ir iespējams, ka valsts varētu sākt veikt likmes, kas vēlāk šī gada pavasarī kas atvērts pie manis.

Ziņojumi liecina, ka līdz pat 80 procentiem no sporta likmēm, New Jersey, ir veikts, izmantojot mobilās lietotnes, un New York likumdevēji uzzināju trešdien, cik daudz no tās likmes, kas ir noticis pa valstu robežām ir slots atvērt illinois šodien.