Bard pareizrakstības slots 1. līmenis

kā ir azartspēļu laimestus ar nodokli pa

Adam Pliska, VADĪTĀJS WPT, teica: "Mums ir ļoti saviļņots, lai redzētu, nākamais solis transformācijas vairāku gadu sadarbības starp World Poker Tour, un Zynga Poker nāk uz dzīvi ar uzsākt WPT®-tēmu turnīriem, par pasaules lielāko free-to-play poker platformas bard pareizrakstības slots 1. līmenis.

Mēs esam sajūsmā aicināt World Poker Tour vērā mūsu virtuālajā pasaulē, lai radītu vēl vairāk autentisks un izcilu pieredzi, ko spēlētāji būs mīlēt." Uzlabotā platforma piedāvās vairākas funkcijas, tostarp autentisks WPT pieredzi, ar lielākām likmēm, un lielākas izmaksas un ātrāk turnīros bard pareizrakstības slots dnd 5e. Tagad, attiecības tiek veikti, lai nākamajā līmenī, kā Zynga paziņoja, ka spēlētāji var izbaudīt "īsto turnīru stils play, ka [WPT] ir zināms." Tas ir Zynga lielākais jebkad spēles partnerību bard pareizrakstības spēļu galda 5e.
Saskaņā ar paziņojumu presei, Zynga teica, "Mums ir ļoti saviļņots, lai redzētu, nākamais solis transformācijas vairāku gadu sadarbības starp World Poker Tour, un Zynga Poker nāk uz dzīvi ar uzsākt WPT®-tēmu turnīriem, par pasaules lielāko free-to-play poker platformas." Zynga Prezidents Publicēšanas, Bernard Kim teica: "Mūsu Zynga Poker spēlētāji ir ļoti kaislīgs grupa, kuri vēlētos justies kā patiess pokera čempionu kā ir azartspēļu laimestus ar nodokli pa. Kalifornijas balstītas Zynga tika dibināta 2007. Iegūt jaunāko azartspēļu jaunumi no Calvin Ayre kā ir tiešsaistes azartspēļu laimestus ar nodokli. Raksturo valsts-of-art integrāciju un ciešākas spēle, miljoniem Zynga Pokera spēlētājiem visā pasaulē tagad var piedzīvot patiesu sajūtu konkurēt globālajā Pasaules Poker Tour posmā." Zynga Poker ir pieejama kā bezmaksas lejupielādēt, un to var atrast App Store veikalā iOS ierīcēm, kā arī uz Google Play Android kā rokās atrodas poker. Tā piedāvās jaunu "WPT Turnīra režīmā," plašākā diapazonā, mietiņus un spēja konkurēt deviņas personas galdi, kā arī piecu cilvēku galdiem kazino netālu no liverpool street stacijas.