Ar ko izveido pamatu azartspēļu zaudējumus

10 j q k poker

Fe Allen, direktors talantu iegādi par MGM uzņēmuma cilvēkresursu, teica pirmdiena, uzņēmumam būs lietot programmu, lai aizpildītu apmēram 200 pozīcijas, kas drīz nāks vaļā jaunā $350 miljoni T-Mobile Arēnā ar ko izveido pamatu azartspēļu zaudējumus.
Darba meklētājiem pieteikties pozīcijas tiešsaistē www.mgmresortscareers.com ja tie izveidot kontu un iesniegt cv statistika spēlētāji poker. Pēc pieteikšanās tiešsaistē, kvalificētiem kandidātiem, kas tiek aicināti, lai pabeigtu, kas ierakstīti video intervijas, izmantojot tīmekļa kameru vai mobilo ierīci.
MGM pārstāvji uzskata, ka uzņēmums ir tikai Sloksnes resort operators, izmantojot virtuālo karjeras godīgu interviju procesā statistika poker texas hold ' em. "Mēs esam darba meklētājiem prom pie skolas, un viņi var intervija no savas kopmītnes istabas," Allen teica 10 j q k poker. Pieejamas darba vietas personāla atlases speciālists ir tik tuvu viedtālruni, planšetdatoru vai mājas datoru 10 gramu keramikas pokera žetonus. MGM Resorts ir, izmantojot virtuālo karjeras godīgi ekrāna darba meklētājiem pozīcijām 10 graham vieta.
Darba meklētājiem cerot uz zemes, viena no vairāk nekā 700 sezonas darbi tiek piedāvāti ar MGM Resorts International vairs nav, lai piedalītos "lopu zvanu-piemēram," intervijā procesā kazino nsw 2470. Līdzīgas tikšanās ar FaceTime uz iPhone, vai Skype programmu, darba meklētājiem ir pārbaudīti un intervēti pozīcijas, reālajā laikā pakāpeniski texas holdem poker stratēģijas. "Šis ir ļoti ērts un efektīvs process," Allen teica.