Jeux de rulete bezmaksas sans uzraksts

pasta sloti durvis kanāda

Austrija ierosina jaunus pasākumus, lai bloķētu neatļautu tiešsaistes azartspēļu operatoriem un ļauj saviem klientiem, lai atgūtu visu azartspēļu zaudējumiem, kuri radušies pēdējo trīs gadu desmitus jeux de rulete bezmaksas sans uzraksts. Otrdien, Austrija Finanšu Ministrija nāca klajā ar grozījumu projektu, tautas Azartspēļu Likums, kuru mērķis ir aizsargs tiešsaistes azartspēļu monopols Win2Day, digitālā roku Kazino Austrija – kurā valdībai pieder 30% akciju – no starptautiski licencēti konkurentiem.
Finanšu Ministrs Hartwig Löger aplēsēm ir ap 2k starptautiski licencētu tiešsaistes azartspēļu vietnēm, šobrīd pieņemot Austrijas klientiem, kas Löger uzskata, ir 2k pārāk daudz. Löger vēlas pilnvarot Telekom Kontroles Komisija (TKK) uzlikt "nekavējoties pretbloķēšanas" no jebkura domēna, kas atsakās samazināt saikni ar saviem Austrijas klientiem jeux de rulete bezmaksas en ligne.
Kas ir vairāk, jo Löger viedokli visiem tiešsaistes azartspēļu darbība, kas nav svētīti ar valsts kā nelikumīga, viņš grib, lai ļautu Austrijas punters, lai atbrīvotu naudu, zaudēts starptautiskās azartspēļu vietnēm pēdējo 30 gadu laikā. Löger apgalvo, šis cockamamie meliorācijas priekšlikums radīs starptautiskajiem pārvadātājiem, lai izņemtu no Austrijas tirgū, nevis seju "milzīgo risku tiesisko darbību, kā arī tās izrietošo kaitējumu reputācijai mājās un ārvalstīs." Godīgi sakot, šis aspekts grozījumi azartspēļu likumā varētu arī saukt Austrija Vienradži Ikvienam Rīkoties, ņemot vērā, neiespējamība to sasniegt savus izvirzītos mērķus pasta slotā iziet cauri. Löger arī novārtā, lai norādītu, vai, ja visi iepriekšējie līgumi starp Austrijas punters un starptautisko vietas ir anulētas, uzņēmējiem būtu iespēja atgūt laimestu viņi maksā no pēdējo 30 gadu laikā. Löger priekšlikumi ir irked Claus Retschitzegger prezidents Austrijas Apvienība Derības un Azartspēles (OVWG), kurš stāstīja Die Presse, ka viņa grupas biedra – tostarp, Bet-at-home, Mr Green, Cashpoint, Interwetten, Unibet un LeoVegas – "būs aizstāvēt sevi pret plānoto IP-bloķēšanu ar visiem juridiskajiem un citiem līdzekļiem." Retschitzegger arī atzīmēja, ka daudzi Austrija-saskaras tiešsaistes azartspēļu operatoriem ir nozīmīgs vietējā darbaspēka, ieskaitot, Bet-at-home, kurā ir nodarbināti aptuveni 300 cilvēki, Lincā.Šie vietējie uzņēmumi ir arī pašlaik, maksājot 40% no nodokļa par savu tiešsaistes ieņēmumi valsts, neraugoties uz valdības liedzot viņiem iespēju apgūt vietējo licences. Interesanti, bet Löger noraidīt tiesības azartspēļu vietās licencētās citās Eiropas Savienības tirgos pieņemt Austrijas punters, viņš ir vienlaikus iestājas par ES mēroga pieeja, lai regulētu izmantot cryptocurrencies. Jo hey, konsekvenci crafting politika ir ļoti pārvērtēta pasta sloti durvis kanāda. Iegūt jaunāko azartspēļu jaunumi no Calvin Ayre.