Savvaļas lieta

ja automāts ir iet

Sporta derību platforma sniedzējs FSP ir atjaunota vairāku gadu nodarbojas ar to lielākais pastāvīgā partnera, Genting (GentingBet) savvaļas lieta.
Genting bija FSP pirmā klienta, lai ņemtu to pilnībā pārvalda sporta derību risinājumu un partnerība darbojas kopš 2013 spēļu automātu tirdzniecība. Abiem uzņēmumiem tagad būs jāturpina kopīgi strādāt, lai tuvākajā nākotnē vai jūs patiešām varat pateikt.
FSP VADĪTĀJS, David McDowell, komentēja: "Genting bija pirmais klients uzskatu, ka mēs varētu izveidot un uzsākt sporta derību pakalpojumu ja automāts ir iet. Atjaunojot līgumu, - pēc četriem gadiem runā apjomi par attiecībām mēs esam izveidojuši kopā lai sasniegtu. Es esmu īpaši priecīga, paplašinot mūsu attiecības ar vienu no lielākajiem nosaukumus, biznesa." Andy Bentley, Operāciju Direktors Genting UK, teica: "Paplašināt attiecības ar FSB bija viegls lēmums vai jūs patiešām varat uzvarēt pie blackjack. Savu platformu un komandas attieksme ir starp labākajiem šajā nozarē vai jūs patiešām varat kontrolēt kauliņu craps. FSP ir ātri nodibina kā galvenais piegādātājs, un mēs ceram, lai mūsu pastāvīgu sadarbību." Iegūt jaunāko azartspēļu jaunumi no Calvin Ayre zynga poker para hilesi indir.