Melnā un baltā automāts

melnā un baltā shih tzu

VIENS: SADAĻU & TITANS uzmundrināja skatītājus ar aizraujošu bouts, parādot skaistumu Āzijas jauktās cīņas mākslas melnā un baltā automāts. Pēc Wirawan garām kombinācija, Soriano apmetās apkārt un izkrauti vērpšanai atpakaļ dūri uz Wirawan zoda melnā un baltā aptuvenu mētelis.
Displeju augsta līmeņa tehnisko cīnās, holandiešu Indonēziešu cīnītājs Anthony "Archangel" Engelen atgriezās VIENS Čempionātā būris ar pārliecinošu uzvaru pār Ēģiptes Sami Amin jack russell. Beigās cīkstēšanās Svirid bija viņa mirkļi top kontrole, gandrīz apdares Santos ar virkni spēcīgu sitienu, taču tas izrādījās nepietiekams, lai nopelnītu tiesnešu nod melnā un baltā shih tzu. kārta Papildsvars cīkstēšanās: Djatmiko Waluyo uzvar Islāmu Sayed, iesniedzot (Papēža Āķis) 2:25 2 kārta Derības cīkstēšanās: Marcin Prachnio uzvar Džeiks Butler ar PTK (Streiki) 2:30 minūtes 1 jack russell mix.

Lai gan Prachnio izmēģināju viņa labākais, lai izvairītos no došanās uz zemes, Batlers, kurš pārcēlās uz leju vienā svara sadalījumu no gaismas smagiem, izmantot savu cīņas rezultāts takedown par Prachnio visas kombinācijas poker. Pēc īsa sajūta periodā, Sunoto un Legowo devās strādāt uz zemes visi šādi iespējams poker.