Kas ir augsta zema likme metamo kauliņu

kas ir augsta ierobežot spēļu automāts

Pranav Bathija, Direktors Dzīvsudraba Spēļu Risinājumi Pvt Ltd, teikts ceturtdien preses relīze no Microgaming: "Mēs esam satraukti, lai iegūtu šo iespēju strādāt ar Microgaming, līderis tiešsaistes spēļu programmatūras, un būt daļa no to Indiešu Poker Network kas ir augsta zema likme metamo kauliņu. Pokera tīklā ir nodalīts, kas sniedz spēlētājiem Indijas tirgus ar bankroll drošību.Šī drošu un aizsargātu vidi, kas ļauj spēlētājiem, lai depozītu un spēlēt ar mierīgu prātu koncentrēties uz uzvaru spēlē.

Spēlētāji baudīt zemu cash game rake cepures, lai visi saņem godīgu iespēju, un spēles ir vieglāk, lai beat, nekā daži no lielākiem tīkliem, bet joprojām dod spēlētājiem aizsardzības likumi, viņi cenšas kvalitātes tīkls kas ir high roller casino. gadā un darbojas vienīgi Indijas Rūpijas kas ir augstākais masts poker. Dzīvsudraba Pokera tika izveidota, lai spēlētāji ar pokera entuziasti sevi, un stingri mudina deputātus sniegt ierosinājumus par to, kā uzlabot piedāvā kas ir augsta ierobežot spēļu automāts.
Kad apvienot spēkus, tas ir svarīgi, ka abi uzņēmumi ir kopīgas uzņēmējdarbības vērtībām un vīziju, kā arī patīk spēle, un mēs uzskatām, ka esam to MPN komanda." Dzīvsudraba Pokera pievienojas aptuveni divi desmiti citu Microgaming ādas tīklā, mājas pirmajā augsta staba naudas spēles vairāk nekā pirms desmit gadiem, kad tas bija pazīstams ar citu nosaukumu līdz 2012. Dzīvsudraba Poker ir tagad dzīvo uz Indijas Poker Tīklā, pēc teaming ar Microgaming un MPN, kas agrāk bija zināma kā Microgaming Poker Network.