Ff14 labāko spēļu 5.2

lai no rokas texas holdem

Maltas tiešsaistes kazino spēles izstrādātājs Playson Tikai ir paziņojusi par nolīguma parakstīšanu, kas būs saistīta ar pilnu portfeli, vairāk nekā 60 video slots tiek piedāvāti spēlētājiem, izmantojot Itālija vērsti domēna FlashBet.tā ff14 labāko spēļu 5.2.

Ar Sliema galvenā mītne sabiedrība izmanto ierēdnis, ceturtdien presei detaļām, kas nodarbojas ar tinti lokāli-licencēts iGaming operators PGS Italia srl ir iestatīts, lai vēl tālāk paplašinātu savu klātbūtni itālijas tirgū, kas ļauj punters baudīt spēles, piemēram, Saules Karaliene, Roma: Ķeizara Godu un Varens, Āfrikas, inovācijas, kā arī tās Mūžīgas Augļi un Bailīgs Augļi līnijas tiešsaistes video slots ff14 labāko spēļu rīkiem. Palielinot ietekmi: Lars Kollind, Biznesa Attīstības Vadītājs Playson Limited, ko izmanto īsā paziņojumā presei paziņot, ka FlashBet.tas bija tikai nesen piešķirta licence, ko Amministrazione Autonoma dei Monopoli di Stato (AAMS) regulators ar viņa firma alianses ar vietni, kas pārstāv "jaunākais virknē piedāvājumus" kas ir redzēt to " izvērst visā Eiropā aizvien lielāku skaitu dalībnieku lai no rokas poker. Lasīt izziņu no Kollind... "itālijas tirgus ir ļoti aizraujoši vienas un mēs priecājamies, ir parakstījuši šo partnerību ar FlashBet.tā. Pasaules mērogā ir augsta prioritāte Playson Ierobežota, un mēs ceram, piedāvājot mūsu tautas spēles, lai vēl vairāk itāļu auditoriju." Plaša izklaides: no savas puses un Florion Bregasi, Chief Executive Officer par PGS Italia srl, paskaidroja, ka FlashBet.tā jau bija, ko piedāvā pārpilnība video slots no dažas no pasaules vadošajiem izstrādātājiem, tostarp Pragmatisku Spēlēt Tikai, NetEnt AB un BetSoft Spēļu Ierobežots līdzās totalizatorā, kas raksturo tirgu par sporta, kā dažādi kā futbols, teniss, basketbols un krikets lai no rokas texas holdem. Bregasi paziņojumu lasīt...
"nišu no Playson Tikai ir ļoti populārs, un mēs esam sajūsmā, lai ir partnerattiecības, lai piedāvātu tās spēles, lai mūsu klientiem lai no rokas poker. Komanda Playson Limited ir bijis patiess prieks strādāt ar, un mēs ceram uz veiksmīgu attiecību gados.".