Azartspēļu cilvēks friziera ryde

vārds

Azartspēļu Komisija ir izklāstījusi plāno ieviest stingrākus sodus par pārkāpumiem reklāmas un patērētāju tiesību aktos no 31 azartspēļu cilvēks friziera ryde. oktobra vārda nozīmē slots.

Kad jaunie noteikumi stājas vieta, tas būs vieglāk, lai regulators celt prasību pret uzņēmumiem, kas ir reklāma, kas uzrunā bērnu, vai padara azartspēļu izskatās krāšņi malajalu. Dalībniekiem būs jāatskaitās pat, ja viņi izmanto trešā persona, filiāles, reklāmas vārds.

Kā tas ir, regulators var izdot tikai naudas sodus uzņēmējiem par maldinošu reklāmu. Neil McArthur, Azartspēļu Komisijas Izpilddirektors, teica: "Aizsargājot patērētāju intereses ir prioritāte mums, un vajadzības prioritāte azartspēļu operatoriem."Šīs izmaiņas aizsargās patērētājus no bezatbildīgas reklāmas un maldinošu reklāmu un maldinošas reklāmas akcijas, nodrošinātu patērētājus var izņemt savu naudu vieglāk, un tas nozīmē, patērētāju sūdzību izskata ātrāk."Regulators arī ir apņēmusies ieviest labākas sūdzību izskatīšanas procesu attiecībā uz klientiem, nosakot astoņu nedēļu termiņš sūdzības un problēmas var atrisināt ar operatoru. Kopā ar šo, var tikt veikti pasākumi pret azartspēļu kompānijām, kas sūtītu surogātpastu mārketinga e-pastus un tekstus patērētājiem. McArthur piebilda: "pagaidām mūsu uzmanības centrā ir ap šo gabals darbu, ļauj mums būt grūts un tiešām vērstos pret uzņēmējiem, kas ir, kas neatbilst Reklāmas Standartu Iestāde noteikumus, ap reklāmu."Daudz sūdzību ir iesniegusi sabiedrisko nesen attiecībā uz milzīgais apjoms azartspēļu reklāmas, kas tika raidīti laikā dzīvot Pasaules Kausa sacensībām kas beidzas ar spraugas. Azartspēļu Komisija ir teicis, šie jaunie noteikumi atvieglos viņiem rīkoties pār patērētāju tiesību pārkāpumiem ,kas ietver maldinošu un negodīgu akcijām un speciāliem piedāvājumiem un pat nepamatotus ierobežojumus nomainīta uz patērētāju izmaksas. vārda skursteņi līmenī 754 kazino.