Premier poker club victoria tx

rulete

Pirmais izdevums ICE North America, Clarion Spēļu ir ietekmīgi izstāde un konference, kas virzās pāri Var 13-15 šajā Bostona (MA), ASV, ir panākusi ievērojamu apvērsuma ar apstiprinājumu, ka leģendārais sporta ikonas, Olimpiskais čempions un pamanāmā televīzijas personību un filantrops, Sugar Ray Leonard, sniegs nozīmīgas motivācijas adresi, kas ir noteikta par "lielākais sporta nozares saiets spēlēšana" premier poker club victoria tx. Sugar Ray Leonard, kas ir izveidota mantojums, kas iemieso boksa un atsaucas godbijību par čempionu, pievienosies MVPs sporta derību un interaktīvās spēles Bostonā, sniedzot ieskatu viņa svinēja karjerā, kā arī dodot apmeklētājiem iespēju redzēt un iedvesmoties pirmais bokseris, lai uzvarētu pasaules nosaukumi piecās dažādās svara klasēs kā uzvarēt naudas spēļu automāti. Komentējot piesaistīt viens no slavenākajiem sporta personībām pasaules atklāšanas izdevums ICE North America, Pasākums Direktors Rory Credland paskaidroja: "Mums ir prieks, lai varētu apstiprināt, Sugar Ray Leonard ir klātienē pirmo LEDUS firmas notikumu Ziemeļamerikā kā laimēt naudu.

Viņa profesionalitāte un sportisko veiklību kopā ar savu harizmātisko personību un pirmās puses pieredzi par dzīvi gredzens ir pārliecināts, ka ir nokauts visiem mūsu apmeklētājiem Bostonā tas Var." Viņš turpināja: "ikvienam, kas interesējas par sportu, iespēja redzēt kāds, kā leģendārais kā Sugar Ray Leonard, ir kaut kas diezgan īpaša un derības ar ICE North America' s spēju izpildīt intel tieši no mutē MVPs. Sugar Ray Leonard diskutēsim viņa padziļinātas zināšanas par bokss, sporta dzīvē un motivācijas runas 12:30 otrdien, 14 rulete. Maijā Bostonā un pēc viņa adresi, tur arī būs iespēja daži laimīgs dalībnieki, lai nodrošinātu sporta preces parakstījis boksa Zāle Famer pats kā uzvarēt naudu. Savu piedalīšanos šī gada ICE North America būs viens no daudziem, izceļ to, kas ir, kas sola būt viens no ietekmīgākajiem pasākumiem no starptautisko spēļu biznesa kopienas interesē šis aizraujoša Ziemeļamerikas tirgū." Turklāt viņa pozīcijas kā vienas no boksa izcilnieki visu laiku, Sugar Ray Leonard kļuvis tik slavens par viņa panākumiem ārpus ringa, jo triumfē tajā. Viņa izcilajā karjerā pelnījis apbrīnu, kā avangards kultūras kustība, kas ir celta sporta boksa priekšā un centrā šodien; Leonards arī helms Cukura Ray Leonard Fonds, kas šogad svin savu 10 gadu jubileju šī gada Maijā, apņēmusies finansējuma dzīve mainās pētījumu par bērnu tipa 1 un tipa 2 diabētu, un palīdzētu bērniem veidot agri, veselīgus ieradumus.
Viņš ir arī publicējusi atzīts autobiogrāfiju, palielinot informētību par garīgās veselības un atkarības un slavēta par savu darbu kā televīzijas raidījumu NBC, ABC, FOX, HBO un ESPN un tagad, kad daļa no DAZN broadcast komanda, foto un pēc pieprasījuma sporta straumēšanas platformu, nodrošinot ringside analīzes Matchroom Boksa bez azartspēlēm. Sugar Ray Leonard ir motivācijas adrese notiks 12:30 pm (EDT) par šovu, grīdas pie LEDUS Ziemeļamerikā. Lai iegūtu vairāk informācijas un reģistrēties par brīvu, apmeklējiet: icenorthamerica.com Iegūt jaunāko azartspēļu jaunumi no Calvin Ayre.