Labākā pokera istaba padomes kraujām

palielināt pokera bet krustvārdu

Es biju vienkārši šausmās." Jums jāatzīst, tas skan kā Margaret Attwood romāns, kas, starp citu, ja jūs nopirkt par Masterclass, kur var skatīties viņas nodrošinot tiešsaistes klasē par radošo rakstīšanu, līdzās pokera nodarbības, Phil Ivey, un Daniel Negreanu, divi spēlētāji, kas nav 'Camp Aiks'. "Tas ir diezgan skaidrs, jūs nevarat saņemt zaudēja divas turnīra tabulā labākā pokera istaba padomes kraujām. "Es domāju, ka tas ir nepareizi," teica Soverel. Sam Soverel parādījies uz Joey Ingram podcast atbildot uz lavas plūsmas ierosinājumus, meta uz viņu ar patīk Isaac Haxton un Justin Bonomo, ka Pokera Centrālā High Roller Gada tīši leņķveida savu ceļu uz trešo vietu finiša laikā Ben Heath ir $50,000 no-Limit Hold ' em aproce uzvaru labākā pokera istaba katmandu. Nometnes Aiks Intervijas prieks, kad viņi pārsteigums, un attiecībā uz tiem no mums, kas stāv ārpus elpa-aizmiglojies logiem high roller siltumnīcas, Soverel viedokli par "Nometni Aiks" bija absorbējot.
"Es esmu draugos ar pāris puišiem Yurasov dzelzceļu," teica Soverel, skaidrojot, kāpēc viņa reakcija parādījās "pār augšas' palielināt piederumu slots terraria mod. Soverel neticēja, ka WSOP vajadzēja atstādināt viņu.
jūnijā, 2019 sarunai sekoja, ar Haxton liešanas aspersions par Soverel integritāti, un Justin Bonomo arī waded uz diskusiju ar dažiem Soverel leņķis-šaušana atmiņas no viņa paša palielināt pokera bet krustvārdu. Kā es uzrakstīju šeit, Soverel salocīts ārpus kārtas izšķirošajā rokas, kas izspēlēja trīs roku, kā rezultātā Heath likvidēt Dmitrijs Yurasov ceturtajā – akts vērts papildu $180,000 Soverel palielināt piederumu slots xenoblade 2.