Kas ir veltīta

microsd slots

Visas Indijas Spēļu Federācijas (AIGF) ir lūgusi Indijas Premjerministrs bloķēt maksājumus starp vietējo spēlētāju un starptautiski licencēts azartspēļu vietnēm kas ir veltīta.
Piektdien, Indijas spēļu jaunumi noieta GLaws ziņoja, ka AIGF bija rakstīts Premjerministrs Narendra Modi pie viņa un lūdza viņu, lai izmantotu Izpildes Direkcija (ED) pret hordes starptautiski licencēts azartspēļu operatoriem, starojošo savus signālus visā Indijā digitālo robežām micro sd slots. Ar AIGF vēstule Modi (attēlā) izvirzījusi deviņus tiešsaistes azartspēļu tīmekļa vietnes, tostarp 1xbet, Betfair.com, Bet365.com, BodogIndia.com un Jeetwin.com to, kas ir grupa, kas apsūdz "luring un pieņemt likmes no Indijas pilsoņiem", kas tādējādi "lured ar atkarību un risku azartspēlēm." Ar AIGF apgalvoja, ka šie starptautiskie ļaundariem bija pārkāpj Indijas likumu, kas neatļauj tiešsaistes azartspēļu valsts līmenī kas ir veltīta.
Valsts Sikima ir pilnvarots tiešsaistes azartspēlēm, bet tikai izmantojot digitālo termināļiem derības veikalos, jo (acīmredzot nepareizas) cerības, ka fiziska klātbūtne prasība palīdzētu vadīt tūrismu. Ar AIGF apgalvoja, ka komersanti arī pārkāpjot Ārvalstu Valūtas Pārvaldīšanas Likumu, un Nelikumīgi iegūtu līdzekļu Legalizācijas Novēršanas Likums, ka tie ir nelikumīgi pieņēmis maksājumus no Indijas spēlmaņi, izmantojot digitālos makus un Islāma-based "hawala" naudas pārvedumu sistēma microsd slots.
Bet AIGF ieguva nedaudz pārspīlēts, apgalvojot, ka starptautiskā azartspēļu vietas radīt, "valsts drošības draudus, kā šie darījumi novest pie aizplūšanu naudu ārpus Indijas, izmantojot neuzskaitītā un slepenu līdzekļiem." Vēstules turpinājumā apgalvo, ka šīs naudiņas var izmantot, lai finansētu citas nelikumīgas darbības grand bahia principe samana rulete fotogrāfijas. Lai būtu skaidrs, ka AIGF nav pret azartspēlēm, tikai, ko nevarētu palaist ar vietējiem uzņēmējiem grand bahia principe samana rulete pārskats. Ar AIGF mudināja Modi, lai apsvērtu stāvokli Tiesību Komisijas Indijā (LCI), kas šā gada vasarā izdeva ziņojumu, kurā ieteikts centrālo valdību legalizēt un regulēt klātienes un tiešsaistes sporta derību ar "Indijas-licencēts uzņēmējiem no Indijas." Reakcija uz LCI ziņojumā bija visnotaļ sajauc, un centrālā valdība līdz šim ir redzams maz liecināt par prioritāti derības legalizācijas centieniem. Kas atstāj Indijas spēlmaņi ar divām izvēlēm: bet ar fly-by-nakts veikaliem, kas darbojas ar dažiem patiešām paviršs rakstzīmes vai patronize jebkuru skaitu ilggadēju un augsti cienījamai starptautiskie operatori grand bahia principe samana rulete dominikānas atsauksmes. Ir vērts atzīmēt, ka GLaws dibinātājs Džejs Sayta, bijušais AIGF ģenerālsekretārs, atklāti kritizēja grupa šā gada pavasarī, kas liecina, tas bija par brink no irrelevancy dēļ infighting starp dalībniekiem un rank favorītisms redzams uz kādu vietējo spēļu dalībniekiem.
Iegūt jaunāko azartspēļu jaunumi no Calvin Ayre biloxi ms casino golf packages.