Ret būtiski labāko slots classic

retirer argent betclic poker mobile

Kontaktinformācija: Nathan Rothschild Co-dibinātājs un partneris (m) +61 408 527 647 [email protected] Lee Richardson Starptautiskās Attīstības Direktors (m) + 44 (0)7720 421 645 [email protected] Redaktora Saņemtu jaunākās spēļu ziņas no Calvin Ayre. Process, ko sauc Trending Datu automatizē tievāka velkot visu attiecīgo statistiku kopā uz bitesize gabalos ret būtiski labāko slots classic. Nathan Rothschild, co-dibinātājs un partneris " iSport Ģēnijs, komentēja: "Mēs esam ļoti priecīgi redzēt mūsu produkts ir iet dzīvot Austrālijas tirgū ar Ladbrokes ret būtiski labāko spēļu shadowlands. Mūsu datu rīks var rīkoties triljoniem sporta pieejamos datu punktus un manipulēt tos viegli saprotamā un pieejamā analīze." "Mēs nevarētu būt cerēts vairāk ideāls pirmais partneris, lai iet dzīvot ar produktu mazumtirdzniecības veikalu at foxwoods casino. Richardson ir atzinusi vairākas augstākā līmeņa lomām derību un tiešsaistes spēļu nozari, tostarp stints ar Tote Tiešā, Koraļļu Eurobet, Boylesports un pavisam nesen pie ONEworks.
"Šāda līmeņa padziļinātu dati nekad nav bijuši pieejami, lai patērētājs pirms," piebilda Rothschild retirer argent betclic poker mobile. Dodas uz Eiropu, lai palīdzētu tās paplašināšanās plānus ārpus Austrālijas tirgū, iSport Ģēnijs ir papildināt savu komandu ar Lee Richardson darbā par tās Eiropas galvu.
Melburnā, Austrālijā, 27 janvāra līdz 2016.: Sporta dati platformas sniedzējs iSport Ģēnijs ir priecīgi paziņot, ka Ladbrokes Austrālijā ir parakstīts, līdz kļūst par tās pirmo lielo klientu.iSport Ģēnijs nodrošina interaktīvu patērētāju vērstu instrumentu, kas pārvērš datus sporta ieskatu, kas var informēt un izglītot tiešsaistes klientiem par savu izvēli likmi. Orientieri galā nodrošina validācijas vērtības mūsu produkts, ņemot vērā konkurences raksturs Austrālijas derību tirgu." Dekāns Shannon, izpilddirektors Ladbrokes Austrālijā, piebilda: "Mēs esam ļoti pārliecināti, šis produkts būs milzīgs hit ar mūsu klientiem un palīdzēs padarīt Ladbrokes numur viens izvēli tirgū." Sporta Pasaules Klāta iSport Ģēnijs sabojājas ar komandas sniegumu visā plašu filtri un kategorijas, un ir pilnībā mobilo atsaucīgi.