Spēļu uztvērēji vs sietlas defense

spēļu rezervēšanas spraudnis cs 1.6

Spēļu Kontroles un Koordinācijas Birojs nesen publicēto Makao galīgo 2016 azartspēļu ieņēmumi skaitļi, atklājot uzkrāto bruto ieņēmumu samazinājums par 3,3%, lai 223.2 bn patacas, salīdzinot ar 230.8 bn patacas 2015 spēļu uztvērēji vs sietlas defense. gadā spēļu uztvērēji nfl projekts ir 2021..
Neskatoties uz otru gadu kritumu, kopējais kritums 7.6 miljardi ir ievērojami mazāk dramatiska nekā 34.3% kristos Makao azartspēļu ieņēmumi 2015 spēļu noņemšanas dragon ball leģendas. gadā spēļu rezervēšanas spraudnis cs 1.6. Pēdējo desmit mēnešu laikā ir redzējuši stabilā mazinās atšķirības starp uzkrāto bruto skaitļi, 2015 azartspēļu vietnēs. un 2016 kas pieņem venmo. un 2016 ikmēneša bruto ienākumi ir pieaudzis no iepriekšējā gada pēdējos 5 mēnešus, gadu no gada izaugsmi 8% ierakstīt decembrī azartspēļu vietnēs. Jauno kazino kūrortiem, ir identificēta kā galvenais faktors, aiz reģiona veiksmes trešā un ceturtā ceturtdaļas no 2016. gada, uzlabošanu, par likteni, kas cieta pēc Ķīnas kampaņu pret korupciju, sākot no 2014 kas maksā reālu naudu. Fitch Ratings publicēts komentāru no Alex Bumazhny, Vecākais Direktors U azartspēļu vietām.

Komercsabiedrībām, par Āzijas tirgu: "Makao spēļu, tagad stingri apakšā ciklā, ir labākas ilgtermiņa perspektīvas, ņemot vērā, ieguldījumi jaunu piedāvājumu, uzlabojumi masu tirgus rādītājus, un saskaņā ar triecienu spēļu visā pārējā Āzijā." kas nav izmantot bitcoin.