kā spin ruletes bumbu

Vienlaikus kampaņa ieguva dažas aplausi par Čivināt un Facebook, citi izsists reklāmas kā. Kerols teica pašreizējo uztvere ir balstīta uz pagātnes izpratni lai spin ruletes bumbu.
"Tas nostiprina mūsu solījums pasaulei, ka mēs vēl joprojām ir spēcīgi un vienoti saskaroties ar nedienās." Par MGM pārstāve teica, ka vairs nebūtu komentāru par reklāmu ārpus Tomovich atbildi uz Adweek stāsts kā sadalīt $10 pokera žetonus. "Tas viss ir atkarīgs no tā, kā jūs turēt to uz augšu, uz gaismu," viņš teica kā spin ruletes bumbu. Reklāmas eksperts saka, tas ir skaidrs, lai cilvēki ir dažādi viedokļi par reklāmas, pamatojoties uz iepriekš notika uztver sabiedrība mollija blūma poker ir patiess stāsts.

"Es domāju, ka daudzi cilvēki būs godprātīgi pieņēmums, bet man šķiet, tikai raugoties uz sabiedrības reakciju, ka ir daudz grassy-knollers, kas tur, kas būs pēc rakstura, paskaties uz šo, un sauc to pieļāvuma un sauc to manipulatīvu vai neatkarīgi viņi vēlas, lai izsauktu to," teica Kerols, kurš nekad nav apmeklējis Las Vegas mollija blūma poker. Uzņēmums oficiālais teica trešdiena, ka jaunās 30 sekunžu televīzijas reklāmu, kas izmanto dažus attēlus no uzņēmuma nesen izvērsta "Aicinām uz izrādi" kampaņu, ir pozitīvi saņēmis " ko viņa tagad dara. "Reaģējot uz ziņojumu, ir ļoti pozitīvas," Tomovich teica mollija blūma poker.