Cik vecs jums ir

reālu naudu poker online asv

Bijušais Aspera FC Middleweight Čempions, Galvao meklē, lai palaistu pie middleweight titulu, bet būs vispirms iet caur talantīgs Amerikāņu Džeiks Butler. Ishige meklēs viņas otrajā-taisni win, kad viņa ņem par jaunpienācējs Angelie Sabnal cik vecs jums ir. Pēc defeating Japāņu leģenda Shinya Aoki caur papēdi uz āķa Cīnās Super-Mača Maijā, 2017. Stipri ietekmēja viņas vēlu tēvs, kurš apguvis džudo, Ishige devās, lai trīt savas prasmes, kā cīņas mākslinieks, un kļuva profesionāls šogad. Viņš ir Ne Gi speciālists, kurš ir piestiprinātiem vairākiem pasaules titulus pēc IBJJF Pasaulē un Pan American Čempionātos.14 gadu vecumā, Tonon iemīlēja cīnās un cīnās un ir izveidojusies bonafide cīnās superstar visā viņa karjeras gaitā. Visi Nguyen s uzvar nāk ar aizraujošu apdare.

Stabilu top sāncensis pie middleweight, Galvao ir sacentās galvenokārt Brazīlijā un ir apkopojusi 29 kopā uzvarām, vairāk nekā puse no tā, kas ir, kas noslēdzās apsvērumus lai iet uz kazino florida. Visi Ishige ir uzvaras, ir, kas noslēdzās ar iespaidīgu finiša, lai demonstrētu savu augsta līmeņa cīnās prasmes reālas naudas pokera vietnē reddit. Strawweight sāncensis, Jeremy "Jaguar" Miado no Manila, Philippines ir cīņas mākslinieks, ar 6-2 profesionālā ierakstu un bijušais Blaze FC Strawweight Čempions reālu naudu poker online asv. Viņas pēdējā reize, Ishige sakāva Romas Trinidāda ar otrās kārtas iesniegums reālas naudas pokera vietnēs pieņemt paypal.

28 gadus vecs Angelie Sabnal no Cagayan de Oro City, Filipīnas ir bijušais Muay Thai ārsta, tagad padarīt savu profesionālo būrī debija reālas naudas pokera vietne atsauksmes.