Ir azartspēļu juridisko vašingtonā

tas ir labāk

ASEAN Spēļu Samita, kas sākotnēji bija noteikts Marts šogad, tagad ir mainīts, līdz septembra beigām, sakarā ar notiekošo Coronavirus / Covid-19 pandēmijas, kas turpina izraisīt traucējumus visā pasaulē ir azartspēļu juridisko vašingtonā. gadam, Tokijas Olimpiskajās spēlēs tika pārcelti uz nākamo gadu, tas tagad izskatās tā, it kā jūlija dienas, iespējams, vēl ir par agru, lai cilvēki varētu plānot." "Mēs esam tādēļ, pieņemot lēmumu pārvietot datumus, ja atkal, šoreiz, lai 22 tas ir labāk. līdz 21 lai paliktu uz vienu automāts.
Mēs vēlētos izmantot šo iespēju, lai pateiktu, cik daudz mēs novērtējam nelokāmo atbalstu, ka daudzi no jums ir parādījusi, mums šajā laikā." "Tas ir tagad, ka attiecības, kas svarīgi, vairāk nekā jebkad agrāk, un mēs turpināsim strādāt, lai kopīgi rast praktisku risinājumu meklēšanai un mazināt tik daudz stresa, cik iespējams, mums visiem.". Rīkotājdirektors Āzijas Spēļu Īss, Rosalind Wade, runājot par jauno paredzētajos datumos, teica: "Mēs visi bija, lai pielāgotu jauno realitāti ar straujo attīstību, kas radīts ar COVID-19 pandēmiju tas ir labāk.
un 23 lai vietas vai nopirkt craps. Martam "eiropa 2020", bet tika pieņemts lēmums, februāra sākumā atlikt gadījumā, ja līdz jūlijam 28-30, sakarā ar ietekmi Coronavirus uzliesmojuma pasaules ceļojumu un drošību tas ir labāk. un 23 lai apturētu automāts. Ja sākotnēji bija plānots palaist uz 19. Tas ir nepatīkami laiks ikvienam, no indivīdiem, uzņēmumiem, valdībām, un mēs pie AGB nav izņēmums," sacīja Rosalind Wade, rīkotājdirektors Āzijas Spēļu Īss." "Diemžēl situācija ir kļuvusi sliktāka, nevis labāka, un ar neseno paziņojumu, ka pat 2020. septembrī." Turklāt, Wade, kas paskaidro jaunajiem datumiem kalendārā, teica: "Mēs nevaram veikt šādus pasākumus viegli, bet liekas, ka tas dos mūsu klientiem daži komforta līmeni un spēju plānot uz priekšu." "Kā neliels uzņēmums, bet viena ar lielu sasniegt, daudzi no mūsu klientiem ir personīgi pazīstami, lai mums, un, daudzos gadījumos, draugiem, tāpēc mēs zinām, cik grūti ikvienam ir atrast šo situāciju ir fallsview casino open šodien.