Stratēģijas spēļu automātus internetā

kāda stāvoklī nozīmē

Jauns ziņojums par sporta derības un rezultātu sarunāšana apgalvo, ka pasaules sporta wagering rīkoties svārstās no €200b eur 500b katru gadu, un to, ka 80% no šīs likmes tiek veikti tirgū, kur prakse ir nelikumīga. Divu gadu laikā, pieņemšanas, Aizsargāt Integritāti Sporta sacensību: Pēdējais, Bet par Mūsdienu Sporta pārskats (kopsavilkums apskatāms šeit), veica Katara, kura pamatā ir Starptautiskās Centrs, Sporta Drošība (ICSS) un pētnieki pie Sorbonne Parīzē. Ziņojumā teikts, Āzijā un Eiropā, kopā veido 85% no kopējā tirgus apgrozījuma stratēģijas spēļu automātus internetā.

Eiropa veido 49% no legālā tirgus, bet Āzijā veido 53% no nelegālā apgrozījuma stratēģijas tiešsaistes pokera turnīri. Ziņojumā norādīts, ir virs 8k juridisko sporta derību dalībniekiem, bet skaits nelegālo operatoru "iespējams pat novērtēt." Tiešsaistes derību ir teikt, kas veido 30% no visiem sporta derības kāda ikm kandidēt poker. Ziņojumā aprēķināts, bez citējot jebkuriem avotiem, ka organizētās noziedzības izmanto sporta derību, lai legalizētu aptuveni $140.b katru gadu, pārstāvot "vairāk nekā 10% no visā pasaulē ieņēmumu organizēto noziedzību." Lai gan, neapšaubāmi, arī domātu, ziņojuma autori piedāvā dažas diezgan daffy priekšlikumi par novēršanu spēļu rezultātu sarunāšanu, tostarp "uzliek vāciņu uz atdeves derību slēdzējiem", jo lielāku atdevi, ko piedāvā fiksētu izredzes likmes salīdzinājumā ar veco baseins-derības sistēmas ir "izdevīgāk krāpnieki, nekā godīgi derību slēdzējiem." Sarunāšanas apkarošanas kampaņu Deklans Hill ir veikusi pētījumu autori uzdevumu attiecībā uz vairākiem jautājumiem, tostarp par to, ka nav ieskaitīta izcelsmes avotiem, un nemitīgi jauc nelikumīgu derību ar rezultātu sarunāšanu, ar Hill, kas liecinātu par bijušās nav nelietis šeit.Šī doma izskanēja ceturtdien ar Godīgumu Sportā direktors un FIFA bijušais vadītājs drošības Chris Eaton, kas komentēja par ICSS ziņojums Sporta Integritāti Forumā pie Sorbonne.

Eaton teica: "spēļu sarunāšana ir veicināt noziedzības par sporta derību, nevis otrādi," tāpēc mērķauditorijas atlases spēļu sarunāšana bija "tikai papering vairāk problēmu." Eaton atzīmēja kriketa bija otrā lielākā daļa mērķtiecīgu sporta stiprinājumi, pēc futbola, vēl kriketa derību ir nelikumīga Indijas derību tirgus Eaton aprakstīts kā "vēl vairāk necaurspīdīgs nekā Ķīnas tirgus." Eaton uzskata, derības ir viegli noziedzniekiem ", jo tas notiek aizklāti." Tātad tas ir iespējams.. kāda stāvoklī nozīmē. Viss, kas mums ir jādara, ir jāgaida valdības pasaulē, lai saprastu, ka to vendetta pret sporta derību ir tas, kas corrupting sporta un spēļu rezultātu sarunāšanas būs iet kā dodo texas hold ' em.

Bet dodon nav turiet savu elpu. Iegūt jaunāko azartspēļu jaunumi no Calvin Ayre.