Ir dzērieni

sat uztvērējs mit zwei ci slots

Secinot, GI Bars " debijas sērijas par azartspēļu problēmu, mēs esam savienoti ar Perrin Carey, agrāk no Solis Spēļu, kas specializējas pārvaldība, risku un atbilstības ir dzērieni. Par šovu, Carey rada vairākus pārdomāti provocējot jautājumi, jautā, vai atbilstību faktiski nepastāv, vai arī korporatīvās pārvaldības tās pašreizējā formā rada vairāk problēmu, nekā risinājumu saskaņā ar azartspēļu nozarē. Noklikšķiniet zemāk, lai noskatītos video, kā Carey ievieš dažas idejas, kas varētu tikt uzskatīta par revolucionāru, un piemēro tos atbildīgi un azartspēļu problēmas, no organizatoriskā viedokļa bez maksas pie treasure island casino.
Mēs ceram, ka jums patika skatīties mūsu problēma azartspēļu sērija tik daudz, cik mums ir bijusi ražo to; paldies mūsu viesiem, kuri visu to, godīgs un meanginful atziņas, pētot viena no grūtākajām tēmām, mūsu nozarē. Kā arī 4 sat uztvērēju ar ci slots media markt. daļa, jūs varat atrast atgādinājums par pārējo mūsu azartspēļu sērijas šeit:1.

daļa - Ziemeļamerika ar Keith Vaits2 sat uztvērējs mit zwei ci slots. daļa - psiholoģiskais aspekts, ar Jason Shiers3 sat uztvērēju ar ci slots tests. daļa - Sievietes, azartspēļu problēmas ar Mateja Hickey.