Derības ar māju craps

derības pass line craps

Operators Betway atgriezīsies tenisa, pēc vienošanās, lai kļūtu par oficiālo sporta derību partneris Miami Atvērt. Ar nolīguma spēkā, bukmeikers redzēsiet savu zīmolu iesniedza courtside un digitāli, kad divu nedēļu notikums notiek Miami Dārza Hard Rock Stadionā derības ar māju craps. Turnīru varētu veicināt Betway klātbūtni, jo tas piedāvā dažas no top vīriešu un sieviešu tenisa spēlētāji derības par numuriem craps. Darījumu redz Betway atgriešanos tenisā pēc iepriekš darba turnīros, piemēram, Deivisa Kauss, un Tie break Desmitiem betty boop pachislo spēļu automāts.

Operators ir teica, ka tas ir izdarīts, lai sponsorē lielākajiem sporta notikumiem visā pasaulē derības pass line craps. Zīmolu vienojusies, sponsorēšanas, jo futbols, šautriņas, sacīkšu un boksa.
Anthony Werkman, Betway VADĪTĀJS, teica: "Mēs esam ļoti satraukti, paziņojot, mūsu sporta derību partnerību ar Maiami Atvērt. "Kā pasaulē atzītu zīmolu, mēs esam satraukti, lai iesaistīts viens no prestižākajiem tenisa turnīriem pasaulē, kas spēlē uzņēmējas uz kādu milzīgu vārdi sportā."Šī vienošanās ir pēc Betway ir paziņojusi, ka tās atjaunojot ar Berlīnes Starptautiskā Spēļu agrāk šonedēļ kāda ir problēma azartspēļu nodeva. Miami atvērt sāksies 22 kāds ir sods par azartspēļu.

Martā, beidzās par 4. aprīlī..