Texas hold ' em odds pirms flopa

texas hold ' em pirms flopa diagramma

Brazīlija ir spēruši pirmo soli virzienā, kas aizliedz tiešsaistes sporta derību ar garām likumdošanas proposal texas hold ' em odds pirms flopa. PL 57/2011, kas apstiprināti ar kongresa komiteja, būtu aizliegt spēle aizliedzot izmantot kredītkartes un debetkartes, lai veiktu likmes.
"Spēlēs Brazīlijā ir aizliegta saskaņā ar Brazīlijas tiesību aktiem; tomēr ir izlaidumu azartspēļu, kas tiek piedāvāti internetā," Vietnieks Valdivino de Oliveira, likumprojekta sponsors, pirms komiteja, teica texas holdem rokas pirms flopa. "Šie tiesību akti būtu vispusīgi pareizi, ka bezdarbība Brazīlijas tiesību aktiem, tostarp novēršot kredītkartes uzņēmējiem, kas ļauj depozītu darījumi un maksājumi tiks veikti, izmantojot kredītkarti vai debeta kartes." Saskaņā ar autoru, Luiz Carlos Hauly, tiešsaistē un bezsaistē, sporta derības būtu aizliegti un tikai trīs gadus pirms Pasaules Kausa jums būtu tiesības domāt, tas dīvaini pasākums. Tas ir, ja Hauly ieguva gudrs ievietojot atbrīvojumu "federālās sporta loterijas" un citas spēles, ko piedāvā Caixa Economica texas holdem rokas preflop varbūtība. Tas joprojām nozīmē, ka sporta derību būs diezgan zemas taustiņu, valstī, kas ir maddest pasaulē, kad runa ir par futbolu.
Tas joprojām ir vēl divas komitejas, skaidrs, pirms tas kļūst par likumu un Caixa jau atzīst, ka tiešsaistes sporta derību būtu iespēja tās izpētīt nākotnē. Valsts palaist uzņēmums ir sācis izmeklēt citu starptautisko sporta derību tirgos, Derziê, stāsta DingNews.com "labākais veids, kā cīnīties pret nelegālā tirgus ir radoši un aizpildīt šīs vietas." Daudzās aprindās, ceru, ka viņi varētu ieviest tirgū pirms turnīra 2014.

gadā texas hold ' em pirms flopa diagramma. Viņi ir saprātīgi, lai iekrišanas Hauly ir likumprojekts par ceļu, kā tas ir tikai iespējams, lai padarītu to vairāk sarežģīta galā. Iegūt jaunāko azartspēļu jaunumi no Calvin Ayre.