Kā padarīt mini slot machine

pokera istabas

Velasquez un Joel Rosario, attiecīgi kā padarīt mini slot machine. Sākumā izredzes ir diezgan spēcīgi un liecina par to, cik bukmeikeriem redzēt sacensību norisi, kas viņu prātus galu galā ir divu zirgu sacīkstēm starp Verrazzano un Orb, ar ārējo iespēja Goldencents (Kevin Krigger) ņemot uzvaru pēc 11/2 izredzes pokera istabas.
Savādi, pagājušā gada uzvarētāju žokejs un cilvēks, kurš izmēģina es ņemšu Otru, lai uzvar pie Derby un Preakness, Mario Gutierrez, arī nebūs jomā šajā gadā.Ņemot teica visu, ka tas ir jaunais gads, un ar daudz jaunu zirgu jomā, tas padarīs to par diezgan aizraujošu nedēļas nogali Churchill Downs payson arizona. Iegūt jūsu programmas, kas, fellas."Run par Rozēm" Churchill Downs, ir gatavi vēl gadu rīcības iepakotu zirgu skriešanās sacīkstēm pokera istabas. No turienes, līnijas uzņemt lielāks, Itsmuluckyday (Elvis Trujillo) pie 12/1 izredzes, kam seko Vyjack (Garrett Gomez) un Overanalyze (Rafael Bejarano), kas abas šobrīd sēdēt pie 14/1 izredzes pismo beach. Kāpēc ir tā, ka?Labi, nākamais divus īsus izredzes ir Iebrukumu Normandijā (Javier Castellano) un Revolucionāro (Calvin Borel) vēl gan no viņiem ir penciled pie 9/1 izredzes uzvarēt Derby pokera istabas. Sākumā izredzes sacensību iezīme divas co-izlasi sēžot pie 4/1 izredzes: Verrazzano un Lode ar dīdžejiem, John R portland oregon.
Iegūt jaunāko azartspēļu jaunumi no Calvin Ayre pokera istabas. Divi citi zirgi – Java Kara (Julien Leparoux) un Mylute (Rosie Napravnik) – sēdēt pie 16/1 izredzes un pārvietojas uz leju sarakstā ir daži tālsitienu cerībām, pie 20/1 par ņems Maksas (John Tiesa), 25/1, lai gan Pils Ļaunprātība (Mike Smith) un Burvīgs Kaķēns (Edgars Prado), 33/1 Līnijām, Kaujas (Ryan Moore), un Oxbow (Gary Stevens), 40/1, lai Frac Tētis (Victor Lebrons), un četrus 50/1 tālsitieniem, tostarp Onyx (Joe Bravo), Zelta Dvēsele (Rosie Napravnik), Milzu Apdare (Jose Espinoza), un Krīt Debesīs (Luis Saez) roma. gada Kentucky Derby itālija.