Kā runāt

kā runāt

Un, kā solīts/apdraudētas, tika ieviesti tiesību akti, Minnesota ' s House Pārstāvji, agrāk šo mēnesi, kas varētu apturēt tiešsaistes loterijas pārdošanas. Mičiganas Loterijas amatpersonas saka, ka viņu tiešsaistes pārdošanas ir pieaudzis līdz aptuveni $2m nedēļā, jo tiešsaistes iespēja debitēja novembrī kā runāt. Loterijā ir ieviesusi jaunu nulles biļete, kas izdala 'bekons-kā aromāts" kad jūs nākt nost krāsa lai kāds ar azartspēlēm problēmu. Līdzīga parādība bija vērojams tuvumā Alūksnē, kur ieviešanu tiešsaistes momentloterijas biļetes sakrita ar $363 pieaugumu vidēji katru nedēļu ieņēmumi valsts 3,100 mazumtirdzniecības vietas kā runāt ar kādu par azartspēļu. 5, piedāvā $1k lielās balvas un loterijas kravas apceļoja valsts pasniegtas bezmaksas bekonu paraugus, lai veicinātu biļetes.Šķiet, ir strādājuši, kā bekona scratchers pārdod 700k vienību pagājušajā nedēļā, padarot to par valsts labāko pārdošanas $1 biļeti. I, Sirds Bekonu Nulles, kas debitēja uz Jan kā runāt.

Publiskotie skaitļi North American Asociācijas Valsts un Provinču Loterijas parādīt Ņujorkas loterijā bija top pelnītāju 2014. Massachusetts var būt top pelnītāju, bet jaunas valsts kases pārvaldnieks Deborah Goldberg ir lūgusi likumdevējs, lai veicinātu loterijas $8m mārketinga budžetu, ar papildu $2m, lai tiktu galā ar konkurenci no valsts jaunu kazino. Iegūt jaunāko azartspēļu jaunumi no Calvin Ayre lai kāds ar azartspēlēm problēmu. Scott Bowen, komisārs Michigan Loterijas Birojam, pastāstīja WLNS.com ka pārdošana bija "labi", bet summa vēl pārstāvēja "mazāk nekā viens procents no mūsu biznesa." Bowen arī norādīja, ka baidās, ka tiešsaistes loterijas varētu ēst vērā mazumtirdzniecības biļešu pārdošanas bija nepamatots, apgalvojot, ka mazumtirdzniecības pārdošanas apjomi bija līdz 3.5% kā runāt ar kādu par savu azartspēļu.
Un jo īpaši tad, ja jaunais konkurss ir pārvietot jūsu pagalmā." New Hampshire Loterija notiek nedaudz atšķirīga pieeja, lai veicinātu uzņēmējdarbību.