Kā pārspēt poker mašīna

lai ražotu

Yggdrasil Spēļu ziņoja straujas izaugsmes Q3, ar ieņēmumiem kāpšanas 299% no gada uz gadu, lai SEK21m kā pārspēt poker mašīna.
EBITDA par periodu shot SEK9.2m, salīdzinot ar SEK1.9m 2015 pokera rokas no labākās uz sliktāko. gadā, savukārt EBITDA starpība sasniedza 44% pokera kombinācijas ir darbības joma. Spēlētāju skaits arī pieauga līdzīgi dramatisks modes, ar darījumu skaits pieaug 427% līdz 438m lai ražotu. Arī piezīme Yggdrasil trešā ceturkšņa veikumu ir sākt savas sociālās multivides koplietošanas rīks, LIELĪTIES, kā arī iecelšanu Frīda Gustafsson kā CFO pokera rokas. Fredrik Elmqvist, CEO Yggdrasil, teica: "Tas ir vēl viens ļoti veiksmīgs un rīcības iepakotu trīs mēnešus Yggdrasil, un tagad mums ir fantastiska komanda, kas savā vietā, kas ir ātrs, ar ko izveido mums kā nozares numur viens tiešsaistes kazino piegādātājs full house.

"Yggdrasil joprojām posmā, straujo izplatību, kā parādīts ceturksnī ir straujš ieņēmumu pieaugums piem.. "Lai gan tūlītējus rezultātus, ir iespaidīgs, tas ir vienlīdz svarīgi, lai mēs liktu pamatus ilgtspējīgai ilgtermiņa izaugsmei. "Mums ir sagaidāms, ka turpinās pieaugt daudz ātrāk, nekā tirgū, un mēs to veiks par ieguldījumu mūsu biznesa, bet arī pirmie rezultāti, kas pārvietojas uz priekšu." Elmqvist arī norādīja, cik svarīgs ir paplašināšanas regulētos tirgos, kas Yggdrasil ir apņēmusies: "Mūsu apņemšanās, lai regulētos tirgos mūs redzēja iegādāties licences, lai nodrošinātu mūsu satura uzņēmējiem, Rumānija, kur mums iet dzīvot drīzumā tie daži spēļu automāti maksā labāk nekā citi. "Mēs esam salīdzinoši vēlu mover ziņā regulētos tirgos, bet mēs progresē ātri, un turpinās ievadiet regulētos tirgos, kas padara komerciālā nozīmē." darīt rezerves drošinātāju laika nišas ir jauda.