Kā ir apdrošināšanas atšķiras no azartspēlēm

dusmas uz bagātību spēļu pārskats

Kanādas uzņēmumu ikdienas fantāzijas sporta programmatūras sniedzējs Pasaules Ikdienas Fantāzijas Sporta Iekļauts paziņoja rakstīšana ar tinti uz trīs gadu līgumu, kas ir redzēt iGaming platformu no Omega Sistēmas funkciju, tās jauninājumiem kā ir apdrošināšanas atšķiras no azartspēlēm.

Omega Core papildus: Vankūveras galvenā mītne sabiedrība izmanto oficiālais piektdiena, preses relīzē par Eiropas Spēļu Mediju un Notikumus detalizēti, ka vienošanās, kas redzēs Omega Sistēmu var piedāvāt saviem līgumpartneriem fantāzija, sporta produktu, izmantojot savu Omega Core platformas. Pasaules Ikdienas Fantāzijas Sporta Iekļauts paskaidroja, ka Omega Core iepriekš jau piedāvā uzņēmumiem iespēju, lai palaistu savu iGaming darbību komplektā ar saturu no vairāk nekā 140 trešās puses izstrādātājiem kā ir paveicies ērglis kazino juridisko. Tā pasludināja, ka papildus ikdienas fantāzijas sporta sastāvdaļa ir saistīts, lai redzētu šīs klientiem piešķirta par spēju "apgūt un iesaistīties klientu, kas vēlas, lai "konkurētu ar citiem", uzbūvējot fantasy komandā faktisko profesionālā sporta zvaigznes un " nopelnīt punktus, pamatojoties uz faktisko statistikas sniegumu no tiem sportistiem, kas reālā pasaulē konkursu rādija atsperes nm slots canyon. Innovator 'prieks' partnerattiecību: Darcy Krogh, Chief Executive Officer Pasaules Ikdienas Fantāzijas Sporta Iekļauts, norādīja, ka viņš ir "prieks, ka partneris ar Maltu-pamatojoties Omega Sistēmu", jo darījums ļaus viņa uzņēmuma tīklu un produktu "pagarināt" tās licencēšanas savu programmatūru dusmas uz bagātību spēļu pārskats.
Krogh paziņojumu lasīt... "Mēs paredzam, piebilstot, vairāki tās klienti uz mūsu dot-com tīkla galvenajos tirgos, kuri ir izrādījuši interesi par ikdienas fantāzijas sporta dusmas jūras spēļu pārskats. Mēs esam satraukti, lai strādātu ar Omega Sistēmu un saviem klientiem, lai tos iepazīstinātu ar pasaules ikdienas fantāzijas sporta." Papildus, lai "radītu pievienoto vērtību" klientiem: Par viņa daļu, Jim Godsell, Chief Executive Officer par Omega Sistēmām, paziņoja, ka viņa firma tinti galā ar Globālo Ikdienas Fantāzijas Sporta Iekļauts, jo tas ir nepārtraukti meklējot 'inovācijas, kas radīs pievienoto vērtību mūsu klientiem," vienlaikus bagātinot produktu portfeli jau ir integrēti uz tā Omega Core iepriekš. Godsell paziņojumu lasīt... "Šis produkts ir viss, kas par to spēli, kur prasme atbilst sociālo, paredzēts pieaugošo pieprasījumu no iGaming produktiem. Integrācija Pasaules Ikdienas Fantāzijas Sporta [Iekļauts] risinājums ir ļoti svarīgi, lai mēs no stratēģiskā viedokļa un noteikti palīdzēs mūsu klientiem ir pieeja kaut ko jaunu un novatorisku sporta vertikāli." dusmas jūras rtp slots.