Kā aizliegt sevi no visas azartspēļu vietas

kad hit gada 16.

Nelobīti Jauda ir velk pie cita meistardarbs sludinājumu šoreiz liekot nazi mīlestība apkrāptu Ryan Giggs, ko darbā viņa brālis Rhodri parādās Lojalitātes veicināšanas Balvas kā aizliegt sevi no visas azartspēļu vietas. 10 000 tonnas šīs konkrētās šķirnes jūras gliemeži ir zvejots ārā no Bristoles Kanālu un nosūta ragveida vīriešiem, dienvidkorejā, kur tas tiek uzskatīts par aphrodisiac kā aizliegt kādam no azartspēļu vietas. Rhodri apprecējās otrreiz, lai Ashleigh Turner, un viņiem ir bērns blackjack. Rhodri un Nataša izšķīrās 2013. Dzīvot atlīdzības vietā, un tas ir iemesls, kāpēc es esmu Nelobīti Power Atlīdzības Kluba vēstnieks," pirms mēs skatīt "Giggs1" reģistrācijas numura zīmes kad hit gada 16..

Jaunumi ziņojumi liecina, ka divi brāļi apskāva un izgatavots no 2015 blackjack. Rhodri sieva nop viņas galvu ap stūri un saka, ka viņa ir izslēgts ārā kad hit un palikt.

Tas sākas ar Rhodri, sakot, ka viņš vienmēr dzīvoja "lojāls dzīvi" pirms iešanas uz 'Prince of Wales" krogs blackjack. gadā, Velsas nacionālās futbola komandas vadītājs tika atklāta kā mīlestības žurkas pēc tam, kad viņa brālis, Rhodri ir, sieva, Nataša Giggs, nāca tīri par astoņu gadu jautājums kad hit vai stāvēt. Viņa sieva atbildes, "uz veikaliem piena; mums ir piens." "Mums vajag pienu," atbildes Rhodri ir rulete noteikta kazino.